Hodnocení blogů

Hodnocení blogů - AnnxP + ▲ ℳяs Vɑɴє𝓈𝓈 ℓєpi𝚍ℓo. ▲ + Lady Carrot

8. března 2013 v 16:36 | Tina
Takže je tady další hodnocení!!! :)) Ale není poslední, nakonec jsem se rozhodla, že sem teď dám jenom ty tři a ty zbylý dvě si necháp na pozdějc.. ;)) Stejně mi přijde, že na můj blog nechodí, takže pokud chcete, abych vám udělala hodnocení blogu, tak napište koment pod tenhle článek (neberte to zle, ale chci vědět, jestli jste jenom nechtěly reklamu.. ;)))
DOPORUČUJU SE PODÍVAT NA VŠECHNY BLOGY, STOJÍ TO ZA TO!!! :)

AnnxP

▲ ℳяs Vɑɴє𝓈𝓈 ℓєpi𝚍ℓo. ▲

Lady Carrot

Hodnocení blogů - Mirry♥x + Cleyi + *AnetWolfLun*

1. března 2013 v 20:59 | Tina
Takže, je tady hodnocení hned tří blogů naráz!! :)
Rozhodně doporučuju podívat se na na každý z nich, protože to stojí za to!!! :) ;))

Mirry♥x

Cleyi

*AnetWolfLun*

Hodnocení blogů - Tess

19. února 2013 v 18:00 | Tina
NÁZEV BLOGU: whiplashart.blog.cz
PŘEZDÍVKA: Tess
HODNOCENÍ
1. vzhled
No tak co tady mám asi tak napsat.. :D Prostě dokonalost!!! :3 Tvoje laye jsou naprosto božácký a tenhle obzvlášť!!! :33 Menu je přehledné a je v něm all you need.. :D :)) Prostě super!! :)
10/10
2. o čem blog je
Miluju grafický blogy.. :33 Vždycky se tak dívám na ty krásný výtvory a říkám si, že k tomuhle se nikdy nedopracuju.. :'D Ale fakt se mi tenhle typ blogů strašně líbí, takže plnej počet!! :D
10/10
3. kvalita obsahu
No úplně hnusný, vždycky nad těma výtvorama bleju.. :O Ne, dělám si srandu.. ;DD Pro tohle nemám slov, miluju tvojí grafiku!! :3 Vždycky se nad ní ještě 150 let rozplývám a uvědomuju si, že jsem totální loser.. :'D :'3 Layouty už jsem zmiňovala, ale boží je všechno!! :3 Od avatarů až po blendy! :3 Prostě D.O.K.O.N.A.L.O.S.T.!!! *__*
10/10
4. styl psaní
Když jednou za uherák přidáš Diary, tak to stojí za to!!! :'D Jako z některejch tvejch hlodů nemůžu.. :'DD Ňáký hrubky tam nikde nemáš, všemu jde porozumět, takže cajk.. ;) Nechci tě do ničeho nutit, ale mohla bys ho přidávat častějc!!! :DD
9,5/10
5. admin
V pohodě.. ;D Přidáváš docela často, nikdy není na blogu ňák moc dlouho pusto.. :D Děláš různé soutěže, který jsou mimichodem super ;D a hlavně tu tvojí okonalou grafiku..:33 Myslím si, že máš snad ten nejlepší grafický blog jaký znám!! :) No a v osobním životě? :D Tak známe, žee.. :DD No comment, mám tě fakt ráda! :)*
10/10
49,5/50
UKÁZKA ČLÁNKU

Hodnocení blogů - Miška*

16. února 2013 v 11:49 | Tina
PŘEZDÍVKA: Miška*
HODNOCENÍ
1. vzhled
Skvělý! :) Ten lay se mi fakt strašně líbí, ty barvy taky a fotka Bruna je též super! :D ;)) Menu je taky v pohodě, je tam všechno potřebné a je přehledné, takže tady opravdu nemám co vytknout! :)
10/10
2. o čem blog je
Tahle "položka hodnocení" fakt neni moc důležitá, protože každýmu se líbí něci jiného.. ;D Bruna sice neposlouchám, ale nevadí mi, takže s tímhle nemám absolutně problém. ;)
9,5/10
3. kvalita obsahu
Vést fanblog je rozhodně těžší, než vést normální blog, takže máš můj obdiv.. ;D Teda zakládáme s "jednou holkou" (sorry ty víš kdo :D) fanblog.. :)) Teda nebudu jí tady zatím jmenovat, ostatně, až to bude všechno hotový, tak vám dám vědět. ;D Sakra, tohle jsem asi měla napsat do "Diary", ale tak vsákne se.. :'D No, takže máš fakt můj obdiv, protože mně osobně tam nic nechybí. :) Je tam spousta obrázků, videí, atd., takže mi to přijde super :) I když, tohle hodnocení je lehce irlevantní, protože nejsem Brunova fanynka, takže i kdyby tam něco zásadního jakože chybělo, tak to já nepoznám.. :'D I když, možná by tam mohlo být víc neoficiálních fotek, takže za to strhnu 1,5 bodu.. ;)
8,5/10
4. styl psaní
Tak tady asi taky nic nevytknu.. :'D Psaní je v pohodě, jasné, stručné (někdy možná až moc), nějaký do očí bijící hrubky tam nejsou, takže cajk.. ;))
9,5/10
5. admin
Na tomhle blogu jsem poprvé a adminka na tom mém taky, takže nějak tak nemám moc co hodnotit.. :'D Ale přidáváš zajímavé články, se spoustou informací, který mě (jakožto laika :D) docela překvapí, takže za tohle máš plný počet.. ;)
10/10
47,5/50

UKÁZKA ČLÁNKU
ZÍTRA KONČÍ PŘIHLÁŠKY ZDE

Hodnocení blogů - přihláška + info

15. února 2013 v 18:28 | Tina
PŘIHLÁŠKA:
1, přezdívka
2, blog
3, byl/a jsi už na mém blogu víc jak 1x? (jen tak pro informaci ;D)

CO SE BUDE HODNOTIT:
1. Vzhled (design)
2. O čem je blog (ne moc zásadní)
3. Kvalita obsahu
4. Styl psaní
5. Admin (tak trochu ;D)

Každou položku budu hodnotit 1-10 (10 je nejlepší), takže nejlíp můžete získat 50 bodů.. ;))


 
 

Reklama