Everybody's business is nobody's business ~ 8

6. května 2013 v 19:58 | Tina |  Stories
Sooo.. Osmý díl je po docela dlouhé době tu!! :D Enjoy it!! :))

"Pane...bože..." Celá ztrhaná jsem se svalila na gauč.
"Nepřehnaly jsme to?" Posadila se vedle mě taky celá zlámaná Clém.
"Musíme si určit ňákou rozumnou dobu a nasazení.." Zaskuhrala Angie a dosedla na pohovku tak, až se celý prohnul.
Byly jsme absolutně vyčerpané.. Trénovaly jsme celé 3 hodiny jen s malými přestávkami, protože jsme chtěly sestavu co nejdřív vymyslet a už jí začít trénovat. Byl to fakt špatnej nápad.. Po 20 letech nicnedělání to byl fakt slušnej záhul.
"Mám obrovskej hlad.Nezbyly ještě ňáký tagliatelle k večeři?? " Zeptala se s nadějí v hlase Clém.
"Ne, jedlík Jenn to všechno spořádala." Zasmála se Angie.
"No co, tak jsem měla hlad no.." Bránila jsem se. "Ale mohly bychom si objednat pizzu, ne??" Navrhla jsem. Clém i Angie s mým nápadem nadšeně souhlasily.
--------------------------------------------------------------
Týden uběhl jako voda a najednou jsme tu stály. Nervózně jsme přešlapovaly před jedním tanečním sálem v Londýně a nebyly schopny se soustředit na něco jiného než na náš velký okamžik.
"Holky.. Já jsem tak nervózní!" Prolomila ticho Angie.
"Co když to zkazím, nebo to nevyjde??" Začala se stresovat.
"Bože, hlavně se nějak moc neztrapnit!! To by se se mnou kluci už vůbec nechtěli vyfotit nebo by si o mně mysleli, že jsem totální kravka.. Ááá, já se bojím!!" V Clém se začalo probouzet její Directionerské a hysterické 'já'.
"Holky klid, je to jenom sranda, pamatujete?" Snažila jsem se uklidnit situaci.
"No.. Mně už to jako sranda nepřijde.." Zabrblala nervózně Angie.
Vešly jsme dovnitř. Tolik lidí pohromadě jsem snad ještě neviděla. A ke všemu to byly skoro samé holky (beztak poblázněné Directionerky). Začalo mi být trochu nevolno od žaludku.
'Klid, klid, uklidni se!! Když už jsou Clém i Angie skoro zhroucené, ty musíš být ta silná, která musí udržet situaci pod kontrolou' Říkala jsem si. Zhluboka jsem se nadechla a v duchu si opakovala celou sestavu dokola.
--------------------------------------------------------------
Čekaly jsme tam snad sto let. Když tu najednou.
"Číslo 211 na sál!" Uslyšely jsme hlas z 'rozhlasu'.
"Panebože, už je to tady!" Šeptla Angie.
"Holky, to bude v pohodě, dáme to, tu sestavu jsme trénovaly bůhví jak dlouho, umíme jí perfektně, všechno bude tak, jak má." Začala jsem žbleptat něco, co jsem si ještě pamatovala z psychologie na gymplu.
"Tak už pojďte!" Vyzval nás netrpělivý hlas znovu.
Vkročily jsme do sálu.
Z pohledu Clém
'Omg, omg, to snad neni možný, stojím před OPRAVDOVEJMA One Direction!!' Běhalo mi hlavou. Byla jsem z nich naprosto unešena!! Když tam tak seděli a umívali se na nás.. Awww, já je fakt žeru!! Jenom ať se prosím neztrapníme!! To byl můj jediný cíl!
Z pohledu Angie
Panebože, je to tady.. Moje nervozita už jela na plný obrátky. Bylo mi na zvracení.
'Proč jsem nás sem jak kráva hlásila?' Ptala jsem se v duchu sama sebe. Vždycky všechno nakonec vezmu vážně, měla jsem to vědět a nedělat ukvapený závěry.. Teď akorát ztrapním Jenn i Clém, u které je mi to líto nejvíc, vím, jak strašně moc kluky miluje.. No nic, když už jsem nás do toho dostala, musíme to zvládnout.. MUSÍME!
Z pohledu Jenn
Tak tady stojíme. Před trojicí jakýchsi porotců, nebo spíš 2 manažerů a choreografa. Ale hlavně jsou tady i kluci, což jsem vůbec nečekala. Hmm, ten Niall není zas tak špatnej.. Boha, na co to myslim?! Teď se přece musím soustředit na sestavu. Vidím, jak jsou holky nervózní. Hlavně Angie. Je mi jí líto, určitě si teď vyčítá, že nás do toho zavlíkla.. Ale MY to ZVLÁDNEM!!
"Tak se prosím představte a řekněte nám, na jakou písničku budete tancovat." Prolomila trapné ticho jedna z manažerek přísným hlasem.
Ujala jsem se slova, protože jsem viděla, že Angie ani Clém toho nejsou schopny.
" Já jsem Jenn, tohle je Angie a vedle ní Clém. Budeme tancovat na písničku od Cher Lloyd Playa Boi." Představila jsem nás.
"A jméno vaší skupiny?"
"Žádné nemáme." Přiznala jsem barvu.
"Aha.. A pod kým tančíte?" Zeptala se trochu netrpělivěji druhá manažerka.
"Pod nikým, my jsme vlastně takové, ehm, amatérky.." Panebože, to je trapas. Angie značně zezelenala. Nenápadně jsem jí stiskla ruku, aby se uklidnila.
"Pff, amatérky," Ušklíbla se manažerka "tak tedy začněte.."
Sestavu jsme odtančily (na nás) fakt dobře, nikde jsme to nepokazily, akorát Angie se v jedný chvíli trošku zasekla, ale jinak to, podle mě bylo docela dost fajn.
"Ehm, tak vám děkujeme, ještě se vám ozveme, jak jste dopadly.." Oznámil nám zamračený choreograf. Rychlostí blesku jsme vyklouzli zadýchaně ze sálu, ale přesto jsem nemohla nepostřehnout, jak Clém pomrkávala svými dlouhými řasami na Harryho..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lady Carrot Lady Carrot | Web | 6. května 2013 v 20:35 | Reagovat

Já jsem minule zapomněla přečíst jeden díl kurna:DD

2 Appy Appy | Web | 6. května 2013 v 21:58 | Reagovat

Hysterické direction já máš odvozené od koho?? :DNapadá mě pár lidí z naší třídy :D
Jako celek je to fajn :) Příběh super a zase nás napínáš!! :D Jenže se mi tam celkově zdá málo popisu. Já vím, že se chceš vyhnout dlouhému textu, ale tohle je podle mě málo. Chtělo by více popsat, jak to tam vypadá, jaká je situace a více i tu sestavu.. Ale to je moje kritické já, však to znáš :D ;)

3 Mirry♥x Mirry♥x | Web | 7. května 2013 v 15:04 | Reagovat

Milé affs, na mojom blogu nájdeš jeden dôležitý článok. Budem rada ak si ho prečítaš :) http://clowerleaf.blog.cz/1305/please-read-this

4 Ann xP Ann xP | Web | 7. května 2013 v 15:52 | Reagovat

Hazza! :D Oho chceš mě zabít, že? O.o
Perfect <3

5 Mickey Mickey | 7. května 2013 v 16:34 | Reagovat

Skvělý, skvělý, skvělý! Taky bych to chtěla zažít :) ♥.

[2]: Mě to teda přišlo akorát :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama